Kevin Danso
Kevin Danso - Transfermarkt
Bu sayfada Danso ile ilgili güncel haber başlıklarını, öne çıkan yayınları ve son gelişmeleri tek yerde takip edebilirsiniz. Liste, Türkçe ve güncel kaynaklar esas alınarak düzenli olarak yenilenir.
Şu anda 0 site haberi ve 20 Google haber sonucu listeleniyor.
Kevin Danso - Transfermarkt
Tottenham'da karışıklık var: 3 oyuncu aynı anda takımdan ayrılmak istiyor. - Vietnam.vn
Tottenham'da transfer bombası: Roberto De Zerbi, Newcastle yenilgisinin ardından üçlünün ayrılmak istediğini doğruladı - 18 saat önce
Bilal Amarzagouio - Transfermarkt
Kevin Danso - Forma numaralarının geçmişi - Transfermarkt
Kevin Danso - Sakatlık geçmişi - Transfermarkt
Kevin Danso - Milli takım - Transfermarkt
Emmanuel Danso - Transfermarkt
Kevin Danso - Piyasa değeri gelişimi - Transfermarkt
Richard Danso - Transfermarkt
Kevin Danso - Transfermarkt
Tottenham, Brighton ile berabere kaldıkları maçın ardından Kevin Danso’ya yöneltilen ‘iğrenç’ ırkçı hakaretlere tepki gösterirken, Avusturyalı savunma oyuncusu da ‘alçakça’ yorumlara yanıt verdi - 19 Nis
Beşiktaş'ta hedef Kevin Danso - T24
Beşiktaş'ta yeni hedef Kevin Danso - Sözcü Gazetesi
Tottenham-Everton maçı oyuncu değerlendirmeleri: Spurs ligde kalıyor! Joao Palhinha, Roberto De Zerbi'nin takımını küme düşmekten kurtarırken, Kevin Danso da Premier Lig'de kalmayı garantileyen bu hayati galibiyette sahaya damgasını vurdu - 25 May
Beşiktaş Tottenhamlı Danso'nun peşinde - Odatv
Beşiktaş Agbadou'nun partnerini şimdiden buldu! İşte hedefteki yıldız... - Galeri - Trend Spor - Sabah
Beşiktaş’tan çifte stoper hamlesi! - Takvim
Kevin Danso, Beşiktaş’ın radarında - 24 Saat Gazetesi Ankara
Beşiktaş'ta stopere 2 aday - T24